![picture](images/viannos2.jpg)
Αναρτηση 2
Η Μαριάννα Παππά, εκπροσώπησε την Αδελφότητα Την Ενωση Θυμάτων Ολοκαυτώματος Μαρτυρικής Μουσιωτίτσας εκπροσώπησαν ο πρόεδρος Δημήτριος Δήμος και ο Παναγιώτης Παππάς.
![picture](images/viannos.jpg)
Η Μαριάννα Παππά, εκπροσώπησε την Αδελφότητα Την Ενωση Θυμάτων Ολοκαυτώματος Μαρτυρικής Μουσιωτίτσας εκπροσώπησαν ο πρόεδρος Δημήτριος Δήμος και ο Παναγιώτης Παππάς.
Πετρος Παππας 02/11/18
Η ηθική δικαίωση των θυμάτων από τις γερμανικές θηριωδίες είναι υπόθεση όλων.
reply